Kontakt

En nyttig ting å merke seg er at det som regel ikke er tilstrekkelig å si fra om noe på Facebook. Hvis du vil at borettslaget skal ta tak i noe, må du gi oss beskjed på e-post, brev, telefon eller via oppmøte.

Vaktmesterne

Hvis du oppdager feil og mangler i fellesområdene, på utstyr borettslaget har ansvar for (som for eksempel radiatorene), eller trenger hjelp med noe annet i samme gate, kontakter du vaktmesterne for å få hjelp.

Alf Idar Johansen


vaktmester@ebrl.no


922 27 976


Dan Terje Pedersen


vaktmester@ebrl.no


926 47 268 (kun sms)


Vaktmestere kan treffes i fyrrommet/vaktmesterkontoret i Enerhauggata 7: kl 11:30 til 12:00 på hverdager, eller etter avtale.

Daglig leder

Aleksander Løkke-Sørensen


dagligleder@ebrl.no


22 68 65 62 / 938 56 582


Daglig leder jobber i 50 % stilling. Besøkstid etter avtale.

Forvaltningskonsulent OBOS

Anne-Lise Jenseth Johansen


anne-lise.jenseth.johansen@obos.no


22 86 57 32


Styret

Styret tar gjerne imot forslag til forbedringer eller endringer i borettslaget. Send forslagene dine på e-post til styret. Vi kan også hjelpe deg med å løse en del problemer. Hvis du skal klage på en nabo, oppfordrer vi deg til å snakke med naboen og prøve å finne en løsning før du kontakter styret.

Rune Berge


Leder


rune@ebrl.no


Heidi Holopainen


Nestleder


 heidi@ebrl.no


Geir Erik Moen


Styremedlem


geir@ebrl.no


Leif Skuterud


Styremedlem


leif@ebrl.no


Eivind Dale


Styremedlem


eivind@ebrl.no


Pia Moan Hasselknippe


Varamedlem


pia@ebrl.no


Kristian Bjørnhaug


Varamedlem


kristian@ebrl.no


Garasje- og bodansvarlig

Kontakt garasje- og bodansvarlig for spørsmål om garasjeplass, nøkler eller leie av ekstra boder.

Eivind Åse


garasje@ebrl.no


909 87 980


Garasje og bodansvarlig kan treffes etter avtale.

Enerhagen hagelag

Styret i Enerhagen


hagelaget@ebrl.no



Akutt hjelp

Borettslaget har ikke ansvar for å gi deg akutt hjelp. Kontakt brannvesen, politi, ambulanse eller legevakt hvis du har behov for akutt hjelp.

Brann: ring 110
Politi: ring 112
Ambulanse: ring 113
Legevakt: ring 116 117

Kontakt politiet på telefon 02800 hvis du trenger hjelp til å få avsluttet plagsom støy eller uønsket aktivitet på uteområdene våre.